O nas

AGD

Wybór udanego sprzętu AGD to nie jest łatwa sprawa. W sklepie często sprzedawca poleci coś, co akurat zalega na półce lub na czym sklep ma najwyższą marżę. A w internecie trudno odróżnić prawdziwe opinie od „marketingu szeptanego”. Tyle marek, modeli, opcji – łatwo się pogubić i kupić coś przypadkowego.

Dlatego powstał serwis Guru AGD. Testujemy, analizujemy specyfikacje, zbieramy opinie – a następnie przygotowujemy rzetelne recenzje, zestawienia i rankingi najlepszych urządzeń. Z nami zaoszczędzisz sporo czasu i dokonasz właściwego wyboru.

Dobierając najlepsze produkty do naszych zestawień zawsze bierzemy potrzeby różnych osób, w różnych sytuacjach i z różnym budżetem. Nie jest sztuką przyjść do sklepu i kupić najdroższy dostępny sprzęt – który zwykle będzie w najgorszym przypadku chociaż przyzwoity. Sztuką jest kupić solidny sprzęt, który spełni nasze oczekiwania, a jednocześnie oferuje optymalny stosunek możliwości do ceny. Staramy się pomóc czytającym uniknąć wpadnięcia w pułapkę, którą idealnie wyraża cytat „Ludzie kupują rzeczy, których nie potrzebują, za pieniądze, których nie mają, by zaimponować ludziom, których nie lubią” (via cytatownik.pl).

Jesteśmy serwisem zupełnie niezależnym, nie prowadzimy sprzedaży jakiegokolwiek sprzętu AGD. Dzięki temu masz gwarancję, że nasze opinie są zupełnie szczere i obiektywne.

Nie publikujemy nowych wpisów często, ale jak już coś wrzucimy to zawsze jest to artykuł konkretny i bogaty w przydatne informacje.

Nazwa naszej strony „Guru AGD” jest rzecz jasna nieco z przymrużeniem oka – nie jesteśmy wszechwiedzący, ale jesteśmy bardzo dociekliwi i dokładamy wszelkich starań, aby treści znajdujące się na tej stronie stały na jak najwyższym poziomie.