O nas

Wybór dobrego sprzętu AGD to nie jest łatwa sprawa. W sklepie często sprzedawca poleci coś, co akurat zalega na półce lub na czym sklep ma najwyższą marżę. A w internecie trudno odróżnić prawdziwe opinie od „marketingu szeptanego”. Tyle marek, modeli, opcji – łatwo się pogubić i kupić coś przypadkowego.

Dlatego powstał serwis Guru AGD. Testujemy, analizujemy specyfikacje, zbieramy opinie – a następnie przygotowujemy rzetelne recenzje, zestawienia i rankingi najlepszych urządzeń. Z nami zaoszczędzisz sporo czasu i dokonasz właściwego wyboru.

Jesteśmy serwisem zupełnie niezależnym, nie prowadzimy sprzedaży jakiegokolwiek sprzętu AGD. Dzięki temu masz gwarancję, że nasze opinie są zupełnie szczere i obiektywne.

Nie publikujemy nowych wpisów często, ale jak już coś wrzucimy to zawsze jest to artykuł konkretny i bogaty w przydatne informacje.

Nazwa naszej strony „Guru AGD” jest rzecz jasna nieco z przymrużeniem oka – nie jesteśmy wszechwiedzący, ale jesteśmy bardzo dociekliwi i dokładamy wszelkich starań, aby treści znajdujące się na tej stronie stały na jak najwyższym poziomie.